Верифицированный профиль
3
Месяца опыта
2
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
308
Последний визит на сайт
2 дня назад
Рієлтор у місті Вінниця. Допомагаю клієнтам купувати та продавати нерухомість швидко, безпечно та вигідно.
Завжди на зв'язку та працюю на результат.

Аренда коммерческой недвижимости (6)

  • Атланта
    31 600 грн/мес
    320 грн/м²

    Максима Шимко ул. (Карла Маркса), 52

    многофункциональное помещение
    99 м²
    4 дня назад
    Пропонується в оренду офісне приміщення, підійде під офіс компанії, представництва, кабінет послуг. Переваги: зручне розташування, охорона будівлі, є паркомісця. Чудовий варіант для комфортної роботи вашого бізнесу. Деталі за телефоном.
    Риелтор
  • Атланта
    11 000 грн/мес
    319 грн/м²

    Максима Шимко ул. (Карла Маркса), 52

    многофункциональное помещение
    35 м²
    4 дня назад
    Риелтор
  • Атланта
    34 200 грн/мес
    320 грн/м²

    Максима Шимко ул. (Карла Маркса), 52

    многофункциональное помещение
    107 м²
    5 дней назад
    Риелтор
  • Атланта
    42 700 грн/мес
    200 грн/м²

    Максима Шимко ул. (Карла Маркса), 52

    многофункциональное помещение
    214 м²
    4 дня назад
    Пропонується в оренду велике світле приміщення. Відкрите планування- максимум простору без перегородок, високі стелі, великі вікна, колони, які зручно зонують простір. Ідеально підійде для фотостудії, танцювальної студії, навчального центру або проведення заходів. Зручне розташування, є місця для паркування, охорона 24/7. Приміщення, яке легко адаптувати під ваш формат бізнесу! Телефонуйте - домовимося про перегляд.
    Риелтор
  • Атланта
    272 500 грн/мес
    220 грн/м²

    Максима Шимко ул. (Карла Маркса), 52

    многофункциональное помещение
    1239 м²
    4 дня назад
    Пропонується в оренду комплекс складських приміщень з закритою територією та охороною - ідеально для бізнесу. Переваги: Закрита територія. Зручний заїзд для вантажного транспорту. Асфальтний двір - комфортна логістика. Рампа для завантаження/ розвантаження.Капітальні складські приміщення. Сухі, чисті склади. Є різні площі. Можливість довгострокової оренди.Телефонуйте - домовимося про перегляд.
    Риелтор
  • Атланта
    43 750 грн/мес
    561 грн/м²

    Пирогова ул., 111а

    многофункциональное помещение
    78 м²
    2012 год постройки
    2 нед. назад
    Здається в оренду комерційне приміщення площею 78 м2, у прохідній локації. Приміщення має окремий фасадний вхід, добре проглядається з вулиці та підходить для різних видів бізнесу. Переваги: хороший потік людей, місце для реклами на фасаді, зручний під'ізд та підхід. Підійде під фінансові послуги, медичний кабінет, навчальний центр. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.